Колоїдне срібло. Сучасні технології у виробництві Покутської кераміки.

Колоїдне срібло. Сучасні технології у виробництві Покутської кераміки.

Посуд, що очищує та лікує

Сьогодні у світі наростає бум срібломанії. Особливо у розвинутих країнах, де масовою практикою стало навіть додавання сріблої води до їжі. Причина -  висока лікувально-профілактична та гігієнічна ефективність препаратів із вмістом благородног металу, при фактично цілковитій відсутності побічних ефектів. Недарма Інтернет рясніє схвальними відгуками про властивості колоїдного срібла, а фармацевти навперебій пропонують срібло- препаровані чудо-ліки.

Проректор з наукової роботи Прикарпатського національного університету ім.. В. Стефаника, доктор хімічних наук Іван Миронюк запропонував використати новітні досягнення у гончарному виробництві. Розробив спеціальну технологію покриття неполиваного посуду колоїдним сріблом та організував виготовлення експериментальних зразків. Кілька екземплярів були передані в НАН України для дослідів. Результати підтвердили найсміливіші очікування: вода, що перебувала у керамічних глечиках, оброблених колоїдним сріблом, протягом доби пройшла повну стерилізацію і цілковито очистилася від спеціально внесених у неї хвороботворних бактерій.

На основі проведених аналізів НАН України видала відповідний сертифікат.

Срібловмісний посуд має також і лікувальні ознаки. Це пов’язано з пористою структурою неглазурованої кераміки. Завдяки їй, колоїдне срібло, що міститься у поверхневому шарі гончарного виробу, інтенсивно взаємодіє з рідиною і виділяє йониAg+. Вони чинять бактерицидну дію на мікроорганізми, знезаражуючи воду та запобігаючи розвитку в ній патогенної мікрофлори. Таким чином, йони срібла не лише підвищують гігієнічну якість приготованої страви та забезпечують її триваліше збереження, але й проникають  у гомеопатичних дозах в організм людини, здійснюють лікувально-профілактичний вплив.