Інформація

Татьяна

Заказывала 2 филижанки с блюдцем , турку и 2 горшочка. Когда получила посылку, просто влюбилась в эти...
08/11/17

Ірина

Замовила прекрасний набір з 9 тарілок колекції Флора. Тепер у мене не лише сад в стилі new wave але й...
07/30/17

Ася

Щиро дякую. Дуже приємний посуд. Радує погляд на кухні. Задоволена швидкістю відправлення. Буду...
07/21/17

Кераміка оптом

Ми пропонуємо вигідно придбати оптом керамічний посуд

Кераміка оптомПропонуємо купити в майстерні оптом посуд з кераміки. Ми маємо індивідуальний підхід до кожного замовлення, ми відкриті для спілкування, готові обговорювати ціни. На сайті вказана роздрібна вартість. Звісно, оптова ціна буде меншою.

1. Вона залежить від трьох складових: сума замовленої продукції,

2.Кількість виробів одного виду.

3.Регулярність замовлень.

Тут усе зрозуміло: при зростанні кожної складової зменшується ціна.

Зазначимо ще раз: ми готові до діалогу. Вислухаємо і обговоримо будь-які ваші пропозиції. Можемо розпочати виробництво продукції, яку ви запропонуєте.

Співпрацюємо з усіма – приватними і юридичними особами, з вітчизняними і зарубіжними замовниками. Для нас почесно представляти наше гончарне мистецтво за кордоном

Кераміка оптом від виробникаУ Прикарпатті можна придбати чудові сувеніри. Вони гарні, в національному стилі, практичні – ними користуються в домашньому господарстві. Це роботи нашої гончарної майстерні «Покутська кераміка».

Ціль виробничого об’єднання – не лише відродити давнє мистецтво предків, але також обновити його, залучити до активного вжитку. Як і в старі часи, вироби екологічні, практичні, етнічні. Як саме це досягається?

Всі матеріали екологічно чисті, цьому приділяється найпильніша увага. При виготовленні використовуються старовинні технології гончарів Покуття. Хімічні компоненти – глазурі, емалі, фарби – відсутні.

Керамічний посуд та інші речі виготовляються з рідкісної блакитної глини з унікальними лікувальними властивостями. Вона в певній пропорції змішується з жовтою, котра виводить токсини з організму.

Натуральне виробництво і високоякісна сировина дають бажаний результат. Таке господарське приладдя не лише не шкідливе, але приносить користь здоров’ю людини. Всі вироби мають сертифікат якості СЕС.

Продається кераміка оптом.

Практичність кераміки оптом від виробника

Кераміка оптомГончарна майстерня виробляє переважно речі для застосування в побуті. Це недорогий (особливо якщо врахувати ручну роботу) і зручний посуд. Його можна використовувати щодня. Керамічний посуд зручніше купувати оптом – виходить дешевше.

Є в асортименті й інші вироби – намиста, інші прикраси, свічники, світильники. Хіба можна назвати це непрактичними, непотрібними речами? А чи відмовиться хтось від того, щоб мати вдома бика у вишиванці або гусака в капелюсі?

Збулася мрія засновника нашої майстерні, на Городенківщині відродилося давнє мистецтво, відоме по всій Україні і поза її межами. «Покутська кераміка» – це бренд.

Кераміка оптомКераміка оптом від виробника – це вигідне придбання з будь-якого боку – і за вартістю, і в сенсі неможливості підробки. Майстерня відповідає за свої вироби – вони, як і заявляється, бездоганні.

Покутські вироби – це приклад загальноукраїнського стилю. Він вирізняється стриманістю – жодних зайвих елементів. Мінімалізм у всьому – у формі, декорі, кольорі. Жодної штучної надуманості, лише доцільність, відшліфована століттями сільської праці. Приладдя буденне, воно не має регіональних ознак, як вироби для урочистих нагод. Впродовж століть такий посуд був у кожній хаті.

Сучасні віяння кераміки із серця України

Кераміка оптомВ Україні і зараз можна купити кераміку оптом, завдяки праці майстрів з Покуття. Ці вироби розвивають творчість предків, оскільки при їх виготовленні до старовинних рецептів додалися сучасні технологічні можливості. Винаходяться нові форми, невідомі раніше.

Всі витвори – ексклюзивні, ручної роботи, тому серед них немає двох цілком однакових. Як і раніше, головний інструмент – гончарний круг. Немає мови про лиття або штампування. Застосовується молочний випал, який надає виробу старовинного вигляду. Є і нові власні винаходи, виключно натуральні. Наприклад, для створення глазурі використовується віск.

Трохи про керамічний посуд від виробництва з України

Кераміка оптом купитиГончарний посуд з пористою поверхнею. Під час готування їжі він здатен забирати вологу зі страви, а при вистиганні повертати її. Здатність посуду регулювати вологість не дає стравам пригорати, готувати можна з невеликою кількістю жиру.

Кераміка охолоджується повільно, продукти в ній добре пропікаються і довго залишаються теплими. Не одразу вистигає чай у глиняному горнятку. А як приємно тримати його в руках!

Прохолоду кераміка теж зберігає відмінно. Спекотного дня холодні напої з неї – найкраще, що можна придумати.

Кераміка оптомКерамічні ємності добре підходять для зберігання сипких продуктів, не дають їм відсиріти.

Наш посуд має позитивну енергетику. Це заряд самої глини і наш – людський. Ми маємо команду товариських, творчих людей, кожну річ ми робимо з любов’ю.

Посуд треба добре мити і висушувати. Це весь потрібний догляд. Ви, мабуть, пам’ятаєте картинку – білена хата, глиняні глечики і горщики на паркані. Саме так їх сушили на сонці, готуючи до подальшого вжитку.

Кераміка оптом Товарів у наявності: 5

Показані 1 - 5 із 5 пунктів
Показані 1 - 5 із 5 пунктів